Tere tulemast Kregleni Tallide kodulehele!

REGISTREERIMISEKS PALUN SAATA:

NB! Kui Te ei ole hiljemalt kolme päeva jooksul registreerimisele vastust saanud, siis palume kindlasti uuesti kontakteeruda.

Lapse nimi (nõutav)

Lapse vanus (nõutav)

Lapsevanema nimi (nõutav)

Soovitud laagri aeg(nõutav)

Email (nõutav)

Telefon

Kirjeldus ratsutamise oskuse kohta

Sisesta pildilt kood: captcha

e-kiri: ratsu@kregleni.ee, Kristjan Hein 53 411 797

NB! Kõikidele registreerimistele vastatakse hiljemalt 3 päeva jooksul. Kui selleks ajaks ei ole Teile vastust tulnud, siis võtke meie kindlasti uuesti ühendust, kuna tõenäoliselt ei ole Teie registreerimine meieni jõudnud.

Ettemaks palume teha alles peale meie poolset kinnitust, et koht on Teile olemas. Koha garanteerimine ainult neile, kes on saanud registreerimisele meie poolse kinnituse ning kellel on tehtud õigeaegselt ettemaks.  Laagri teine osa tuleb tasuda, kas vähemalt kaks päeva enne laagri algust või kohapeal sularahas laagrisse saabudes. Rekvisiid ülekande tegemiseks saadame meilile koos kinnitusega.

Ratsalaagri hind 2018.a. on 230.- eurot.

Ratsalaagri hind alustavale ratsutajale 260.- eurot(sisaldab individuualset abilist treeningutes)

Registreerimiseks on vaja tasuda broneerimistasu  70 eurot. Broneerimistasu maksmisega vanem kinnitab, et on kodulehel tutvunud laagri sisekorra reeglitega ning nõustub nendega. Teine osamaks on 160 eurot ning alustavatele ratsutajatele 190.- eurot, mis tuleb tasuda 2 tööpäeva enne laagri algust või kohapeal sularahas laagrisse saabudes.

Tasuda saab ka kohapeal sularahas.